Zakres usług

A) WPISOWE:

Chcesz być w naszej bazie i chciałbyś żebyśmy Twoją osobę przedstawiali Paniom ze Wschodu Europy ? wpłać „wpisowe” 25 zł lub 6 euro – prześlij chociaż 3 swoje zdjęcia nam – opisz swoją osobę tzn. podaj wiek, miejsce zamieszkania, wykształcenie, i inne ciekawe informacje o sobie – podaj informacje w jakim wieku kobiety szukasz – Po wpłaceniu wpisowego 25 złotych lub 6 euro zostaniesz na stałe w naszej bazie i my Twoją osobę będziemy przedstawiać Kobietom ze Wschodu Europy chętnym na związek stały, chętne poślubić Ciebie lub zawarcia przyjaźni – opublikujemy również Twoje zdjęcia i dane na naszej stronie Biura Matrymonialnego do której mają dostęp tylko Kobiety oraz w grupie naszego Biura Matrymonialnego również ofertę Twoją porozsyłamy w wiadomościach prywatnych Kobietom o wskazanym przez Ciebie wieku, po rozesłaniu Twoich oferty wśród Kobiet w wiadomościach prywatnych, na następny dzień prześlemy Tobie informację jakie jest zainteresowanie Twoją osobą wśród tych Kobiet oraz prześlemy Ci zdjęcia tych Kobiet zainteresowanych Tobą w jakimś stopniu.

B) ABONAMENT TRZYMIESIĘCZNY:

Żeby dostać kontakty do kobiet trzeba wykupić abonament na trzy miesiące w kwocie 400złotych lub 100 euro – tytuł wpłaty „ abonament” Wtedy przez ten czas będziesz otrzymywał kontakty na Facebook i telefoniczne do kobiet ze Wschodu Europy zainteresowanych związkiem z Tobą, też do tych które się Tobie podobają z naszej bazy ale również od kobiet z Polski jeśli będziesz chciał ? również opublikujemy Twoją ofertę na stronie dla Kobiet oraz w grupie Biura Matrymonialnego .

Abonament trzymiesięczny obejmuje również : udostępnianie Ci kontaktów do Kobiet (telefony, e-maile, profile Facebook, itp.; udostępnianie Twoich kontaktów Kobietom ze Wschodu Europy zainteresowanych związkiem ( telefony, e-maile, profil Facebook, w zależności jakie kontakty będziesz chciał udostępniać ?) Przekazywanie Twojej osobowości i danych Kobietom zainteresowanych związkiem (Twoje zdjęcia, informacje o Tobie, o poszukiwanej partnerce ze Wschodu Europy.) Tłumaczenie wiadomości Twoich na Ukraiński, Rosyjski – Ukrainek, Rosjanek na Polski i Niemiecki czyli do Was. Zostaniesz dodany do grupy na Facebook :
Będziesz dostawał informacje o wieczorkach zapoznawczych z kobietami na Ukrainie i w Polsce.

Codziennie dochodzą nowe Panie !

C) ABONAMENT VIP-a:

wtedy i Ty i my szukamy Ci Partnerki/żony aż do skutku, zaniechamy poszukiwań gdy podejmiesz taką decyzję że jest już Partnerka odpowiednia kobieta na żonę, do związku lub towarzystwa oraz dodatkowo w tym czasie gdy my szukamy – dostajesz kontakty na telefon i na facebook do kobiet żeby się nie nudzić jak my szukamy i też sobie romansujesz szukając Partnerki do związku stałego, małżeństwa i założenia rodziny – „Abonament VIP-a” 1600 złotych lub 400 euro tytuł wpłaty „VIP” Abonament VIP-a obejmuje również: umawianie spotkań, udostępnianie Ci kontaktów do Kobiet (telefony, e-maile, profile Facebook, itp.)Udostępnianie Twoich kontaktów Kobietom ze Wschodu Europy zainteresowanych związkiem ( telefony, e-maile, profile Facebook, itp.) Przekazanie opisu Twojej osobowości, danych Kobietom zainteresowanych związkiem (Twoje zdjęcia, informacje o Tobie oraz o poszukiwanej partnerce ze Wschodu Europy). Tłumaczenie wiadomości Twoich na Ukraiński, Rosyjski – Ukrainek, Rosjanek na Polski lub Niemiecki czyli do Was. Ogłoszenie Twojej oferty w gazetach towarzyskich/matrymonialnych na Ukrainie. Będziesz dostawał informacje o wieczorkach zapoznawczych z kobietami na Ukrainie i w Polsce. Zostaniesz dodany do grupy na Facebook : „Поляки які шукають
Codziennie dochodzą nowe Panie !

D) Dostęp do portalu randkowego 100 złotych lub 25 euro

(poniższa grupa wyróżniona ) „Поляки які шукають дружину з України .Росії .Білорусії.”

E)

INNE USŁUGI:

  • Umawianie i organizowanie spotkań na Wschodzie Europy, w Polsce, Unii Europejskiej, na Zachodzie Europy
  • Imprezy okolicznościowe na Wschodzie Europy ( święta, Nowy Rok, Dzień Zakochanych, zapoznawcze i inne)
  • Ogłoszenia w czasopismach na Ukrainie, Rosji, Białorusi ( towarzyskie, matrymonialne)
  • Przygotowanie dokumentów na zaproszenie, na pobyt tymczasowy i stały dla Ukrainki, Rosjanki, Białorusinki czy Mołdawianki
  • Przygotowywanie dokumentów do ślubu
  • Tłumaczenia przez tłumacza przysięgłego wszelkich dokumentów – Ukraińskich, Rosyjskiego na Polskie i Niemieckie – Polskie i Niemieckie na Ukraiński, Rosyjski.
  • Numery telefonów Ukraińskie ( karty z sieci Ukraińskich)
  • Przygotowanie ślubów w Polsce lub w Ukrainie, Rosji
  • Pomoc, porady w każdej sytuacji związanej ze związkiem Kobieta ze Wschodu Europy – Mężczyzna z Europy Zachodniej
  • Noclegi, hotele i prywatne pokoje na Ukrainie